Kitap Takip Sistemi’mize hoş geldiniz!

Kitabını kaydet, hikâyeni paylaş, sürprizlere açık ol!

Yayınevimizin yayımladığı kitaplar tek tek numaralanmıştır. Numara, kitapların en son sayfasındadır. Sahi, sizdeki kaç nolu nüsha? Aşağıdaki formu doldurarak kitabınızı kendi adınıza kaydettirebilirsiniz. Yapmanız gereken iki şey var:

1) Formu doldurun ve sağ alt köşedeki “Gönder” butonuna tıklayın.

2) Numaralı sayfanın bir fotoğrafını info@veyayinevi.com adresimize gönderin.

Bunu yapmak kimi sürprizlere yol açabilir, bizden söylemesi.

Kitabını kaydet, hikâyeni paylaş, sürprizlere açık ol!

VE, çok teşekkürler… 😉

Kitap Takip Sistemi
 •   Satın aldım
    Hediye geldi
    Diğer

Okur söyleşilerimize katıl!

Kitap Takip Sistemi’mize kayıt olan okurlarımızla söyleşi yapıyoruz. Katılmak isterseniz Okur Söyleşi Formu‘muzu da doldurabilirsiniz. Gelin, söyleşelim…

21 yorum


 1. Başarılar diliyorum.

  Turgut Çeviker

  1. Author

   Değerli Turgut Çeviker,

   Başarı dilekleriniz için çok teşekkür eder, saygılar sunarız. 2. Küstürülmüş,bir köşede tozlanmaya terk edilmiş eserleri yeniden yayımlamak ve yeni kuşaklara aktarmak,güzel insanların güzel bir çalışma(ları)nın ürünü olsa gerek…Yolunuz her daim açık olsun…Ve şiir yazılıyor (hâlâ)…Selam ile..

  1. Author

   Sevgili Hasan Aydın, çok teşekkür ederiz. Sevgilerimizle…

 3. Kitap Takip Sistemi’nde kaydolmuş “kişilerin” özel olan adres ve telefon bilgileri saklı olmak üzere kimler olduğu ve hangi kitabın kaç nolu nüshasının onda olduğu “Ve Yayınevi”nin internet sitesinde görülebilmelidir bence. “Kitabın hikayesi” bölümünün amacı ve ereği de belirlenmelidir, çünkü herkes bir kitap hakkında bir şeyler yazamaz, okumuş ya da okumamıştır… Okumuş olsa da ne bağlamda yazmasının uygun olacağı da belirsizlik taşımaktadır…

  1. Author

   Sevgili Mehmet Sarsmaz, “Kitabın Hikâyesi” bölümünde merak ettiğimiz okurun o kitapla olan kişisel hikâyesi aslında. Nasıl ve nereden edindiği, hayatında nasıl bir yer tuttuğu, kendisine kattıkları vs… Haklısınız, bunu Kitap Takip Sistemi’nin giriş yazısında biraz daha açmakta fayda var. Önerileriniz için çok teşekkür ederiz. Sevgilerimizle… 4. Siz insansınız. (Bunu genelde adamsın diye derdim ama yanlış anlaşılma olmasın diye böyle diyorum )
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir