GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

veyayinevi.com, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.

veyayinevi.com sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında sadece veyayinevi.com bünyesinde kullanılmaktadır.

veyayinevi.com, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır. Kişisel bilgiler ifşa edilmez. veyayinevi.com, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında ziyaretçilerin hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.

Ad, soyad, e-posta, telefon, adres gibi kişisel bilgileri içermeyen bu istatistiksel bilgiler veyayinevi.com müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla veyayinevi.com iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Herhangi bir zamanda  günlük e-mail gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz  e-postaların alt kısmında bulunan “E-posta listemizden çıkmak için lütfen tıklayınız” linkine tıklayarak e-posta üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde veyayinevi.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin veyayinevi.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Ve Yayınevi, kredi kartı alışverişlerinizi İyzico aracılığıyla, güvenli şekilde gerçekleştirmektedir.

veyayinevi.com’da “Secure Sockets Layer” (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır. Kişisel bilgileriniz 128 bit SSL sertifikamız ile şifrelenmiştir ve bunların 3. şahısların ellerine geçmesi mümkün değildir.

Her türlü sorunuz için

Her türlü sorununuz için bize e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz.

E-posta adresimiz: info@veyayinevi.com